Logo

Doradztwo i szkolenia

Jako zadeklarowana pasjonatka dobrych obyczajów chętnie dzielę się swoją pasją z innymi – na spotkaniach jeden na jeden i nie tylko.

DORADZTWO

Z dużą przyjemnością podpowiadam i doradzam co uczynić w różnorodnych sytuacjach: od usadzenia gości na spotkaniu z ważnym klientem (czy uroczystości towarzyskiej), po dobór odpowiedniej garderoby na wybraną okazję (towarzyską, bądź służbową).

Praktykuję indywidualne spotkania przy kawie, udział w organizowaniu różnych wydarzeń a w razie potrzeby wspólne zakupy. Moje kilkuletnie doświadczenie w pracy doradczej w połączeniu z prawdziwą pasją to gwarancja satysfakcji klienta.

SZKOLENIA

Niezwykle cenię sobie również pracę w grupie - zorganizowanej, a także na szkoleniach otwartych będących okazją do zgłębiania tajników etykiety z innymi. Taka forma posiada szczególną wartość dodaną, ponieważ w trakcie rozmów, dyskusji i odwoływania uczestników do ich doświadczeń – uczymy się wzajemnie. Nie ma nic cenniejszego.

Proponuję szkolenia „szyte na miarę” lub autorskie programy oparte o moje doświadczenia w pracy szkoleniowej (certyfikowanego trenera) realizowane, wbrew negatywnym przekonaniom przeciwników etykiety, w nowoczesny i interaktywny sposób. Etykieta nie musi bowiem być nudna i sztywna – przeciwnie – jest interesująca, „wciągająca” i nie będę zbyt oryginalna – fascynująca.

Ostatnio dodane komentarze