Logo

ZAKTUALIZOWANE URLOPOWE PORADY

ZAKTUALIZOWANE URLOPOWE PORADY

Co roku w okresie wakacyjnym powraca ten sam temat – maniery na urlopie. Przejmować się, czy nie? Stosować surowo, czy luzować? Niezależnie od odwiecznych dylematów obecna sytuacja wydaje się wymagać aktualizacji podejścia i skierowania go nie tylko w stronę savoir-vivre, ale i osobistej odpowiedzialności.
Więcej...

JAK UNIKAĆ GAF NA URLOPIE?

JAK UNIKAĆ GAF NA URLOPIE?

Ważna jest podstawowa zasada dobrego wychowania, czyli pamiętanie o tym, że nie jesteśmy sami. Świadomość, by liczyć się z innymi, ich odczuciami i potrzebami. To kwestia podstawowego szacunku do innych ludzi. I użyteczność – tak jest po prostu dużo łatwiej i przyjemniej żyć (R. Mazurowska, T. Sobierajski, „O sztuce bycia z innymi. Dobre maniery na nowy wiek”).
Więcej...

Hotel prawdę Ci powie…?!

Hotel prawdę Ci powie…?!

Zazwyczaj jest tak: najpierw marzymy, marzymy i marzymy. Potem szukamy możliwości wygospodarowania wolnego czasu w naszym terminarzu. Następnie robimy rozeznanie w Internecie lub wśród znajomych. Wreszcie planujemy i wybieramy idealne miejsce (przynajmniej z opisu i przeprowadzonych konsultacji). A na końcu wcielamy tę piękną ideę w życie….
Więcej...

Ostatnio dodane komentarze