Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /goodmanners.pl-2021/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/UnitOfWork.php on line 2624

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /goodmanners.pl-2021/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/UnitOfWork.php on line 2653
6-te urodziny goodmanners.pl - Goodmanners.pl

Logo

6-te urodziny goodmanners.pl

Zdjęcie do artykułu

Pierwszy raz goodmanners.pl zaistniał w wyobraźni jako przestrzeń pełna szacunku, taktu, uprzejmości, a także informacji i wskazówek gwarantujących komfort i dobre samopoczucie. Dziś nie tylko istnieje w rzeczywistości, ale ma aż 6 lat.

 

Tak - goodmanners.pl - obchodzi 6-te urodziny. Pierwszy wpis na blogu pojawił się w styczniu 2014 roku. W życiu bloga to całkiem sporo. Szczęśliwie savoir-vivre/etykieta/kindersztuba/bon-ton, czy po prostu dobre maniery, to nie tylko nieco wyszukana i rozległa wiedza, ale także zagadnienie pożądane, mające swoich "fanów" - a we mnie jednego z największych. 

Wierzę, że dobre maniery ułatwiają, ubogacają i uprzyjemniają życie, a goodmanners.pl jest jednym ze sposóbów na krzewienie takiego przekonania.

 

 

Dziękuję wszystkim, którzy zaglądają na mojego bloga i darzą dobre maniery sympatią.

Karolina

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobne wpisy

Dobre maniery, czyli o GOODMANNERS

Wyobraź sobie, że nie musisz mówić nikomu na powitanie „dzień dobry”, a na pożegnanie „do widzenia. Wyobraź sobie, że nikt nie oczekuje od Ciebie uprzejmego „proszę”, „dziękuję”, ani „przepraszam”. Wyobraź sobie, że w żadnym miejscu nie musisz zwracać uwagi na innych ludzi, ani w pracy, ani na ulicy, ani w jakimkolwiek innym miejscu. Ale czy o to chodzi?
Więcej...

Moje autorytety

Z jednej strony dobre maniery zanikają, z drugiej widać „modę” na mówienie, pisanie i odwoływanie się do zasad etykiety i savoir-vivre. W księgarniach i Internecie odnajdziemy mnóstwo różnorodnych lifestyle’owych poradników i publikacji traktujących o regułach właściwego zachowania. Ale czy wśród nich można znaleźć takie, które wyszły spod pióra prawdziwych znawców tematu, czyli autorytetów?
Więcej...

Ostatnio dodane komentarze