Logo

2-gie urodziny GOODMANNERS

Zdjęcie do artykułu

Wprawdzie pierwszy wpis na www.goodmanners.pl pojawił się 2 stycznia 2014 roku, ale blog ruszył "w eter" nieco później, właśnie w połowie stycznia. Czas zatem na świętowanie jego drugich urodzin!

 

Mijające 2 lata to absolutnie niezwykły czas. Wprawdzie w 2015 roku pojawiło się mniej artykułów niż w pierwszym roku działania bloga (głównie za sprawą deficytu czasu autorki), ale nie oznacza to absolutnie wyczerpywania się jego formuły, a tym bardziej zagadnienia dobrych manier .To ostatnie jest bardzo, bardzo pojemne. Ilość i róznorodność inspiracji oraz zagadnień dotykających tej sfery niesutannie mnie fascynuje, a niekiedy zaskakuje. Wiele przed nami.

 

Dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom za zainteresowanie, czytelnictwo i wiele pozytywnych informacji zwrotnych. Zapewne nie wszystkich zadowalamy, ale wierzymy, iż zachęcamy przynajmniej do zastanowienia, refleksji, a w konsekwencji ustawienia swojego myślenia w nowej, odmiennej perspektywie - perpsektywie opartej przede wszystkim na  szacunku do drugiego czowieka.

 

Dziekujemy również lubelskim mediom, a szczególnie Radio Lublin, za zaangażowanie w misję niesienia "kaganka savoir-vivre-owej oświaty" i liczne zaproszenia do radiowego studio na rozmowy poświęcone różorakim aspektom kindersztuby. To piękne.

 

Podsumowując, życzę GOODMANNERS powodzenia i kolejnych urodzin. Mam nadzięję, że w 2016 roku również będzie chętnie odwiedzany.

 

thank you

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia we wpisie pochodzą ze strony: www.gratisography.com

 

Podobne wpisy

Dobre maniery, czyli o GOODMANNERS

Wyobraź sobie, że nie musisz mówić nikomu na powitanie „dzień dobry”, a na pożegnanie „do widzenia. Wyobraź sobie, że nikt nie oczekuje od Ciebie uprzejmego „proszę”, „dziękuję”, ani „przepraszam”. Wyobraź sobie, że w żadnym miejscu nie musisz zwracać uwagi na innych ludzi, ani w pracy, ani na ulicy, ani w jakimkolwiek innym miejscu. Ale czy o to chodzi?
Więcej...

Dobre maniery – nie, dziękuję?!

Wyobrażenie o braku jakichkolwiek reguł w otaczającym nas świecie dla jednych jest ekscytujące, dla innych (w tym mnie) przerażające. Natomiast zdarza się, że w odpowiedzi na proste pytanie dotyczące savoir-vivre, zapędzając się w mojej fascynacji klasycznymi zasadami, po drugiej stronie słyszę – „nie dziękuję, wolę nie wiedzieć jakie błędy popełniam”…
Więcej...

Ostatnio dodane komentarze